sobota, 23 czerwca 2012

Pracowita sobota..a później relaks:)

Jak to w sobotę bywa..zamierzam zrobić gruntowne porządki w domku..Nie cierpię odkurzać ale cóż zrobić..mus to mus..za to lubię zmywać naczynia..Wiem..wiem.., że woda wysusza nasze dłonie..ale ja staram się myć naczynia  zawsze w rękawiczkach no prawie zawsze.. Mam  jednak cichą nadzieję, że po przeprowadzce do nowego lokum czekać na mnie będzie piękna zmywarka;)..a  Wy macie swoje ulubione  i mniej  przyjemne zajęcie domowe?? Udanego przedpołudnia..jeszcze później spotkamy się raz jeszcze..a może i dwa ;) 
9 komentarzy:

 1. ja tez lubie zmywac naczynia :) ufam bardziej sobie niz zmywarce hihi :*

  OdpowiedzUsuń
 2. nienawidzę sprzątać.. mnie czekają gruntowne porządki w szafach bo nic mi się już nie mieści:/ zupełnie nie mam na to siły..

  OdpowiedzUsuń
 3. duet McCartney i Jackson zmywający naczynia - bezcenne.
  Ja lubię wszystko, oprócz.. prasowania. No szlag mnie trafia, zawału dostaję, cukier mi spada we krwi i mam ochotę powybijać wszystkich dookoła, kiedy prasuję. A i tak zawsze coś się odgniecie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nienawidzę sprzątać,a odkurzanie to dla mnie katorga. Ja w ostatnią sobotę wpadłam na pomysł wysprzątania moje gniazda. Przy 40 stp. Upale był to bardzo kiepski pomysł ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. o to słuchaj: ja nie znoszę myć garów, ale nie mam nic przeciwko odkurzaniu - możemy sobie pomóc :P

  Obserwuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie sądziłam zobaczyć Jacksona i MacCartneya razem a już na pewno nie przy zlewie. Oczywiście mam tak samo... najbardziej nienawidzę zmywać garów i odkurzać, no i myć okien, ścierać kurzy, prać O! Tak ja nienawidzę prać ręcznie! hmmm w sumie nie lubie chyba żadnych prac porządkowych :D

  OdpowiedzUsuń
 7. trzecie zdjęcie absolutnie genialne!
  Oj porządki zło, zło!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz / zapraszam do grona moich oberwatorów:)pozdrawiam!